Jean-Pierre Alaux oljemålning

Jean-Pierre Alaux oljemålning
Jean-Pierre Alaux oljemålning
Jean-Pierre Alaux oljemålning
Jean-Pierre Alaux oljemålning
Jean-Pierre Alaux oljemålning
Jean-Pierre Alaux oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JEAN-PIERRE ALAUX (född 1925): Kvinna vid mimosa, signerad Jean-Pierre Alaux, olja på duk, ca 56x46 cm

456927

2017-04-22