Karpar sidenmålning

Karpar sidenmålning
Karpar sidenmålning
Karpar sidenmålning
Karpar sidenmålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Japan, 1900-tal): Karpar, signerad Okuno, sidenmålning, ca 56x82 cm

456942

2017-04-22