Stig Borglind

Stig Borglind
Stig Borglind
Stig Borglind
Stig Borglind
Stig Borglind
Stig Borglind

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965): (2) ´´Långharp kraftverk´´ Årstabron, signerad Stig Borglind, etsning, ca 19,5x24 resp 27x35 cm

456943

2017-04-22