Herbert Zangs akvarell

Herbert Zangs akvarell
Herbert Zangs akvarell
Herbert Zangs akvarell
Herbert Zangs akvarell

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HERBERT ZANGS (Tyskland, 1924-2003), Utan titel, signerad och daterad Zangs -80, AKVARELL, ca 60 x 42 cm
PROVENIENS: Nuvarande ägare bodde i Tyskland och kände personligen konstnären. Verket är en gåva från konstnären till nuvarande ägare.

456955

2017-05-02