Carl Månsson oljemålningar 3 stycken

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL MÅNSSON (1892-1976), (3) Skånegård, 3 målningar, signerade Carl Månsson, olja på duk, 22x28 - 28x44 cm

456956

2017-04-24