Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RÖRSTRAND, tomteskål, 1900-talets början, flintgods, undertill märkt Rörstrand, ca längd ca 41 cm
Locket med spricka, invändig kantnagg
456964
2017-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här