Tomteskål Rörstrand

Tomteskål Rörstrand
Tomteskål Rörstrand
Tomteskål Rörstrand
Tomteskål Rörstrand
Tomteskål Rörstrand
Tomteskål Rörstrand
Tomteskål Rörstrand
Tomteskål Rörstrand
Tomteskål Rörstrand
Tomteskål Rörstrand
Tomteskål Rörstrand
Tomteskål Rörstrand

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖRSTRAND, tomteskål, 1900-talets början, flintgods, undertill märkt Rörstrand, ca längd ca 41 cm

Locket med spricka, invändig kantnagg

456964

2017-04-22