Chartier bordsur Paris

Chartier bordsur Paris
Chartier bordsur Paris
Chartier bordsur Paris
Chartier bordsur Paris
Chartier bordsur Paris
Chartier bordsur Paris
Chartier bordsur Paris
Chartier bordsur Paris
Chartier bordsur Paris
Chartier bordsur Paris
Chartier bordsur Paris
Chartier bordsur Paris

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHARTIER, bordsur, 1900-talets början, rokokostil, förgylld brons, emaljerad urtavla med arabiska siffror, märkt Chartier Paris import, höjd med hänkel 22 cm, nyckel finns

456969

2017-04-22