Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
MATGRUPP, 13 dlr, gustaviansk stil, gråmålade, 1900-talets andra hälft, svart kläddsel, bestående av 12 stolar och matbord, bordets höjd ca 74, diameter 120, 4 iläggsskivor med sarg vardera 48, sitthöjd 46 cm
Bruksslitage, överdarg till sitsar medföljer
456983
2017-04-22