Skänk gustaviansk stil
2017-04-22
456994
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÄNK, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, gråmålad, beslag i patinerad mässing, höjd 96, 150x55 cm
Bruksslitage