Skänk gustaviansk stil

Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, gråmålad, beslag i patinerad mässing, höjd 96, 150x55 cm

Bruksslitage

456994

2017-04-22