Venetiansk ljuskrona

Venetiansk ljuskrona
Venetiansk ljuskrona
Venetiansk ljuskrona
Venetiansk ljuskrona
Venetiansk ljuskrona
Venetiansk ljuskrona

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets början, venetiansk, polykromt färgat glas, höjd 112 cm

Skador, en ljuspipa av

457005

2017-04-22