Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
YOLANDE FIEVRE (Frankrike, 1907-1983): Automatique, olja på papper, 35x27 cm,
PROVENIENS: Galerie Daniel Gervis Paris, nr 21 och 6682
Vågigt papper
457018
2017-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här