Yolande Fievre

Yolande Fievre
Yolande Fievre
Yolande Fievre
Yolande Fievre

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YOLANDE FIEVRE (Frankrike, 1907-1983): Automatique, olja på papper, 35x27 cm,

PROVENIENS: Galerie Daniel Gervis Paris, nr 21 och 6682

Vågigt papper

457018

2017-04-30