Halkerston Woolford

Halkerston Woolford
Halkerston Woolford
Halkerston Woolford
Halkerston Woolford
Halkerston Woolford
Halkerston Woolford

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLES HALKERSTON WOOLFORD (1864-1934): Interiör med docka, olja på duk, signerad och daterad CH Woolford1880, ca 22x29 cm

Färgbortfall

457026

2017-04-22