Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHARLES HALKERSTON WOOLFORD (1864-1934): Interiör med docka, olja på duk, signerad och daterad CH Woolford1880, ca 22x29 cm
Färgbortfall
457026
2017-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här