Båtmodell

Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÅTMODELL, ångbåt 1800-talets slut, i bemålad trä, med maskin, längd 85 cm

Slitage, färgbotfall

457029

2017-04-22