Ester Salmson oljemålning

Ester Salmson oljemålning
Ester Salmson oljemålning
Ester Salmson oljemålning
Ester Salmson oljemålning
Ester Salmson oljemålning
Ester Salmson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESTER SALMSON (1877-1966): Bordsstilleben, signerad Ester Salmson 1936, olja på duk, ca 91x82 cm

457036

2017-04-22