Gösta Sigvard

Gösta Sigvard
Gösta Sigvard
Gösta Sigvard
Gösta Sigvard
Gösta Sigvard
Gösta Sigvard
Gösta Sigvard
Gösta Sigvard
Gösta Sigvard
Gösta Sigvard

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA SIGVARD, karaff, 7+6 glas, signerad och daterad Gösta Sigvard - 68, höjd ca 7-20 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

457038

2017-04-20