Bokhyllor Ekolsund

Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund
Bokhyllor Ekolsund

Klubbat för:

4 200 SEK

6 000 SEK

BOKHYLLOR, 1 par, "Ekolsund", ur Ikeas 1700-talssserie, gustaviansk stil, mörkbetsat trä, höjd ca 225 cm, 100x28 cm

Visst slitage, repor

457041

2017-04-25