Kaffekanna silver

Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver
Kaffekanna silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAFFEKANNA, silver, 1900-tal, importstämplar, rokokostil, bukig form, hänkel i svart trä, höjd ca 27 cm, vikt ca 698 g

Hänkel med slitage

457046

2017-04-22