Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KAFFEKANNA, silver, 1900-tal, importstämplar, rokokostil, bukig form, hänkel i svart trä, höjd ca 27 cm, vikt ca 698 g
Hänkel med slitage
457046
2017-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här