Soffa jugend

Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend
Soffa jugend

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, jugend, vitmålad, klädd i blommig klädsel, längd 136 cm

Slitage, ytskador

457051

2017-04-22