Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD med låda i sarg, Queen Anne-stil, 1800-tal, fanérade med mahogny, höjd ca 77, 8257 cm, nyckel finns

Lösa delar medföljer, slitage

457052

2017-04-22