Bricka Estrid Ericson för Svenskt Tenn 1930

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESTRID ERICSON, Firma Svenskt Tenn, 1930, bricka med hänklar, tennn med mässingskant, stämplad med änglamärket Svenskt Tenn D8, bredd 45 cm

Visst slitage

457059

2017-04-22