Plafond

Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLAFOND, mässing och glas, 1900-talets mitt, kupa med slitad dekor, mässingsinfattning, diameter ca 40 cm

Smärre slitage

457060

2017-04-22