Buffé jugend

Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend
Buffé jugend

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BUFFÉUNDERDEL, 1900-talets början, jugend, mahogny och ek, utdragsbara skivor, 2 lådor med lådinredning för bestick, höjd 99,183x83 cm, nycklar finns

Ytskador

457066

2017-04-22