Bernard Buffet torrnål Fransk konst

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERNARD BUFFET, (1928-99), "The Ewer" (Vattenkannan), signerad och numrerad 34/300, färglitografi, bildmått 67x49 cm

Gulnader, glasskada

457082

2017-04-22