Jaeger-lecoultre armbandsur

Jaeger-lecoultre armbandsur
Jaeger-lecoultre armbandsur
Jaeger-lecoultre armbandsur
Jaeger-lecoultre armbandsur
Jaeger-lecoultre armbandsur
Jaeger-lecoultre armbandsur
Jaeger-lecoultre armbandsur
Jaeger-lecoultre armbandsur
Jaeger-lecoultre armbandsur
Jaeger-lecoultre armbandsur
Jaeger-lecoultre armbandsur
Jaeger-lecoultre armbandsur

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, armbandsur, 14 k guld, ca 1960, manuell, plexiglas, boettnr. 738053, verk nr. 1411590, cal. 478/G, armband i gulddoublé (ej original), diameter 35 mm.

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, tavla med skador, bakboett med gravyr, boett med mindre skador och slitage

457083

2017-04-26