Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅLAR, 1 par, lergods, Kina, Song (960-1279), vitgrön glasyr, Anhuadekor, diameter ca 16 cm, höjd ca 6 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
Nagg, slitage
457094
2017-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här