Orientaliska bord
2017-04-22
457100
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORD, 1 par, orientaliska, genombruten dekor, bemålade, höjd 46, diameter 39 cm
Slitage och skador