Koppar med fat Japan

Koppar med fat Japan
Koppar med fat Japan
Koppar med fat Japan
Koppar med fat Japan
Koppar med fat Japan
Koppar med fat Japan
Koppar med fat Japan
Koppar med fat Japan
Koppar med fat Japan
Koppar med fat Japan

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPAR MED FAT, 4 dlr., porslin, Japan, 1800-tal, kinesisk Kangxistil, dekor i underglasyrblått, diameter ca 8-12,5 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

Nagg, spricka

457108

2017-04-20