Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, empirestil, 1900-tal, för två ljus vardera, i form av karyatid, mässing, höjd ca 35 cm

Smärre slitage, en bottenplatta saknas

457109

2017-04-23