Louis De Moni kopia efter oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS DE MONI (1800-tal), kopia efter: Forskande läkare, olja på pannå, ca 22x28 cm

457127

2017-04-23