Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUANYIN, porslin, Kina, 1800-tal, blanc de chine, sittande på elefant, ryggen med märkning, höjd ca 13 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh
457129
2017-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här