Soffbord industrimodell

Soffbord industrimodell
Soffbord industrimodell
Soffbord industrimodell
Soffbord industrimodell
Soffbord industrimodell
Soffbord industrimodell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, ursprungligen fransk industripall, järn och träplankor, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 31,125 x 90 cm

Slitage

457136

2017-04-23