Folke Öström, akvarell

Folke Öström, akvarell
Folke Öström, akvarell
Folke Öström, akvarell
Folke Öström, akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE ÖSTRÖM (1892-1974), Kvinnoporträtt, akvarell, signerad, 25,5 X 120,5 cm, oramad

457141

2017-04-23