Astrid Widenberg Liljefors oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ASTRID WIDENBERG LILJEFORS (född 1943), galoppmotiv, signerad A Widenberg Liljefors -75, olja på pannå, ca 30x46 cm

Fläckar

457143

2017-04-23