Snusflaskor Kina

Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNUSFLASKOR, 7 st., sten, glas samt porslin, Kina, 1900-tal, höjd ca 3-8 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

Lock saknas

457147

2017-04-20