Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1900-talets första hälft, chesterfieldtyp, engelsk stil, djuphäftat, svarvadeben på hjultrissor, dekorspik, längd 200 cm, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, smärre märken
457148
2017-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här