Miniatyrvas Kina

Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRVAS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av sjöväxter samt pojke med lotus i underglasyrblått och emaljfärger, höjd ca 10 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

457153

2017-04-20