Oidentifierad konstnär Tyskland

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Tyskland 1800/1900-tal), Trompe l´oeil med rosor över ett kort med landskapsvy, olja på träskiva, 39x57 cm.
Påskrift på baksidan "Blu-Siemensstadt ***"

457168

2017-04-30