Cigarettetui 18 k guld

Cigarettetui 18 k guld
Cigarettetui 18 k guld
Cigarettetui 18 k guld
Cigarettetui 18 k guld
Cigarettetui 18 k guld
Cigarettetui 18 k guld
Cigarettetui 18 k guld
Cigarettetui 18 k guld

Klubbat för:

54 000 SEK

Utropspris

58 000 SEK

CIGARETTETUI, 18 k guld, 1960-tal, delvis blankpolerat, dekor av ränder, ca 12x8 cm, vikt ca 230 g

Smärre slitage

457171

2017-04-23