Ask silver jade

Ask silver jade
Ask silver jade
Ask silver jade
Ask silver jade
Ask silver jade
Ask silver jade
Ask silver jade
Ask silver jade

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASK, silver samt jade, Sverige, 1900-tal, cylinderformad, höjd ca 10,5 cm, vikt ca 245 g
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh

457173

2017-04-20