Skålfat dessertskålar glas

Skålfat dessertskålar glas
Skålfat dessertskålar glas
Skålfat dessertskålar glas
Skålfat dessertskålar glas
Skålfat dessertskålar glas
Skålfat dessertskålar glas

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, 11 DESSERTSKÅLAR, 1930/40-tal, slipat glas med förgylld dekor, fatet 28x28 cm

457174

2017-04-23