Sängbord engelsk stil

Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil
Sängbord engelsk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, England, 3 lådor, mässingsbeslag, höjd 54, 43,5x34,5 cm

Bruksslitage, smärre retuscher

457196

2017-04-23