Lornjett markasiter

Lornjett markasiter
Lornjett markasiter
Lornjett markasiter
Lornjett markasiter
Lornjett markasiter
Lornjett markasiter
Lornjett markasiter
Lornjett markasiter
Lornjett markasiter
Lornjett markasiter

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LORNJETT, silver, onyx och markasiter, 1900-talets första del

Lagningar, markasiter saknas, glasöga saknas

457200

2017-04-23