Jorgen Peter Vang ring

Jorgen Peter Vang ring
Jorgen Peter Vang ring
Jorgen Peter Vang ring
Jorgen Peter Vang ring
Jorgen Peter Vang ring
Jorgen Peter Vang ring
Jorgen Peter Vang ring
Jorgen Peter Vang ring

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JØRGEN PETER VANG, ring, 14 k guld, hexagonalt cabochonslipad opaldublett med mycket gott färgspel infattad i sargfattning, verksam 1965-2003 Köpenhamn, stämplad VANG DENMARK, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 15,7 g

Bruksslitage, fåtal repor

457202

2017-04-26