Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLAF VON BOHR, Kartell, bokhylla, 1960-tal, röd plast, modulsystem bestående av 9 flyttbara moduler, höjd ca 180, bredd 160 cm
Bruksslitage
457212
2017-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här