Olaf Von Bohr bokhylla
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
OLAF VON BOHR, Kartell, bokhylla, 1960-tal, röd plast, modulsystem bestående av 9 flyttbara moduler, höjd ca 180, bredd 160 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
457212
Päivämäärä:
2017-04-23