Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CLAY KETTER (född 1961): "Surfacing (Folded-1)", hörnmålning, signerad och daterad Clay Ketter 94, bemålat trä, 35x20,5 och 35x34,5 cm
Ssmärre sprickbildning i den slätmålade ytan
457223
2017-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här