Carl Wilhelmson tillskriven

Carl Wilhelmson tillskriven
Carl Wilhelmson tillskriven
Carl Wilhelmson tillskriven
Carl Wilhelmson tillskriven

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

CARL WILHELMSON (1866-1928), tillskriven: Figurer i landskap, skiss, stämpelsignerad för sterbhuset, olja på duk, ca 28x38 cm

457255

2017-04-25