Ljusplåt i mässing

Ljusplåt i mässing
Ljusplåt i mässing
Ljusplåt i mässing
Ljusplåt i mässing
Ljusplåt i mässing
Ljusplåt i mässing

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSPLÅT, mässing, 1700-tal, punsad, ciselerad dekor med motiv av blommor, en ljusarm, höjd ca 50 cm

Lagningar, skador, smärre hål

457268

2017-04-23